Om oss

Arbeidernes Ungdomsfylking (AUF) er Arbeiderpartiets ungdomsorganisasjon og er landets største partipolitiske ungdomsorganisasjon med hele 14 066 medlemmer. Vi kjemper for en bedre fellesskole for alle, for likesstilling mellom kjønn, og mot all form for rasisme, for fred og utvikling over hele verden og for en ansvarlig miljøpolitikk.

AUF i Hordaland er det fjerde største fylkeslaget i AUF med hele 1101 medlemmer ved utgangen av 2014. Er du interessert, har du noen spørsmål eller vil du bli medlem? Ta gjerne kontakt med vår fylkessekretær!

  • Fylkessekretær:
    Guro Kvist
    401 06 038, hordaland@auf.no

AUF i Hordaland
Teatergaten 34, 5010 Hordaland
Kontakt: hordaland@auf.no

Du finner også AUF i Hordaland på facebook og twitter.

AUF i Hordalands medlemmer på verving!

AUF i Hordalands medlemmer deltok på AUFs nasjonale don’t settle-kampanje for et fritt Palestina!

Fylkesstyret i AUF i Hordaland 2015:

  • Mari Klokkerstuen Kjellesvik, leder
    911 43 873, marikjellesvik@gmail.com
  • Emil Gadolin, politisk nestleder
    906 36 727, emil.gadolin@gmail.com
  • Sandra Kristin Austgulen, organisatorisk nestleder
    478 39 156, sandra.kristin95@gmail.com
  • Øyvind Hartveit, økonomiansvarlig
    930 26 657, oyvind.hartveit@gmail.com
  • Stian Davies, 1. styremedlem
    936 20 674, stianjean@gmail.com
  • Ronja Løseth Breisnes, 2. styremedlem
    915 19 253, ronja_breisnes@hotmail.com
  • Benjamin Jakobsen, 3. styremedlem
    957 99 842, benja.jakob@gmail.com
  • Ragnhild Eilertsen, 4. styremedlem
    918 82 101, Ragnhild.eilertsen@me.com
  • Emil Tomasgard, 5. styremedlem
    906 36 727, emil.gadolin@gmail.com
  • Solveig Grepperud, 1. vara
    908 60 071, solveig_grepperud@hotmail.com
  • Henrik Drivenes, 2. vara
    950 09 044, Henrik_gd@hotmail.com

Lokallag: Bergen, Osterøy, Sotra og Øygarden, Askøy, Lindås, Odda, Kvinnherad, Stord og Etne.

Vist 1812 ganger.

Hordaland AUF

Følges av 10 medlemmer.

Denne sonen er lukket for nye medlemmer.